Ako urobiť domácu mikrodermabráziu – jednoduchý recept

Ako urobiť mikrodermabráziu doma? 

Mikrodermabrázia je kozmetická procedúra, ktorej cieľom je vyčistiť pokožku odstránením vonkajšej vrstvy pokožky. Vďaka nej môžeme bojovať s čiernymi kruhmi, jazvami po akné, zbaviť sa zväčšených pórov alebo sfarbenia a vrások. Toto ošetrenie sa vykonáva v kozmetike, kde mechanicky odstraňuje vrchnú vrstvu kože pomocou kryštálov alebo diamantových diskov. Podobný postup, ktorý poskytuje aj dobré výsledky, sa dá robiť doma pomocou toho, čo máme k dispozícii.

Mikrodermabrázia doma

Ak chcete vykonať túto liečbu doma, budeme potrebovať komponent, ktorý má peelingové vlastnosti a niečo, čo ju zjemňuje a hydratuje pokožku. Možno viete, čo budeme potrebovať.

prísady:

  • 1 lyžica olivového oleja
  • 1 lyžica minerálnej vody
  • 2 lyžice sódy na pečenie

Zmiešajte ingrediencie spolu. Výsledkom je pasta so zrnom, ktorá je viditeľná pod prstami. Vďaka tomu odstránime epidermis. Teraz stačí masírovať tvár kruhovým pohybom a potom všetko opláchnuť vodou. Je to jednoduché, netrvá to veľa času a postup môžete robiť raz za týždeň.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>