Ako si bieliť zuby za 3 minúty doma a zadarmo? Takto jednoducho

Ak ste milovníkom takých nápojov ako čaj alebo káva, problém žltých zubov je pre vás bolestne známy.

Samozrejme, existuje veľa drahých procedúr na bielenie zubov, ktoré ponúkajú profesionálne kliniky, ale ich ceny sú desivé. Dnes vám povieme, ako si bieliť zuby doma. Ľudia, ktorí majú kamene na zuboch, periodontálne ochorenie, kaz alebo iné choroby, pre tých je takýto postup zakázaný. Je to spôsobené tým, že po kontakte zubov s kyselinou citrónovou sa odstráni tenká vrstva skloviny spolu s povlakom. Ak zuby nie sú v dobrom stave, bielenie môže len zhoršiť problémy.

Ako bieliť zuby doma prísady:

  • 1 lyžička sóda
  • 5 kvapiek citrónovej šťavy

príprava:

Zmiešajte sódu a niekoľko kvapiek citrónovej šťavy. Aplikujte túto zmes na zuby. Podržte ju na zuboch asi 1 minútu a opláchnite ústa. Toto bielenie poskytne viditeľný výsledok, ale nemali by ste robiť takýto postup nie častejšie ako raz mesačne. Ak máte citlivé zuby, nepoužívajte citrónovú šťavu nepoužívajte vôbec. Do zubnej pasty pridajte len sódu.

ZDROJ:headinsider.net

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>