Ako prežiť srdcový záchvat, ak ste sami… Povedzte o tejto metóde každému, určite zachránite niečí život!

Často sa stane, že ľudia dostávajú infarkt, a to len počas úplnej osamelosti, a nikto im nemôže pomôcť. Ak zrazu máte pocit, že vaše srdce nie je naporiadku a vy ste na pokraji mdloby – máte iba asi 10 sekúnd na to, aby ste stratili vedomie.

Čo robiť s infarktom, ak postretol práve vás

Mnohí nevedia, ako si počas tohto nebezpečného obdobia môžu pomôcť sami sebe! Stačí začať kašľať! Mnohokrát a s veľkou silou! Predtým, než začnete kašľať, zhlboka sa nadýchnite. Váš kašeľ by mal byť dlhý a hlboký. Takže, akoby ste mali hlien v hrudníku, hlboko, hlboko vo vnútri.

  

Vdýchnutie a hlboký kašeľ sa majú opakovať každé 2 sekundy, bez prerušenia a zastavenia. Urobte to až do príchodu lekárov, alebo kým srdce opäť nefunguje v bežnom rytme.

Informácie o metóde

Hlboký vdych umožňuje vniknúť kyslík do pľúc a kašeľ „zmršťuje“ srdce a spôsobuje cirkuláciu krvi. Takéto kroky pomáhajú srdcu vstúpiť do normálneho rytmu.

Inými slovami, ľudia s infarktom si dávajú drahý dodatočný čas na čakanie na sanitku alebo príležitosť dostať sa do nemocnice.

Povedzte o metóde a zachráňte niečí život!

Povedzte o tejto metóde čo najväčšiemu počtu ľudí. To môže zachrániť život! Kardiológovia hovoria, že keby každý z nás zdieľal tieto informácie s 10 ľuďmi, mohol by byť zachránený aspoň jeden život!

 ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>