Ako liečiť zápchu rýchlo a prirodzene, už nikdy viac sa s ňou nebudete trápiť

Zápcha je považovaná za bežný problém tisícov ľudí na celom svete. Ľudia vyvíjajú také úsilie, aby sa zbavili zápchy, ale niekedy to môže byť príliš ťažké. Ľudia s chronickou zápchou veľmi chcú nájsť ideálne a trvalé riešenie.

Napriek tomu, že na trhu existuje mnoho riešení, ktoré tvrdia, že liečia zápchu, nikdy vám neposkytujú trvalé riešenie. Dokonca aj človek si môže zvyknúť na tieto lieky.

Zápcha jednoducho znamená, že tvrdá a suchá stolica prechádza vysokým tlakom. Zápcha tiež zahŕňa ťažkosti v bruchu, bolesť brucha, závraty, bolesti hlavy, stres, vredy a kyslosť. Zlé stravovacie návyky, nedostatok vody, tehotenstvo, menšia fyzická aktivita, depresia a akákoľvek choroba môžu spôsobiť zápchu.

Pozrime sa bližšie na 5 najlepších liekov a spôsobov liečby zápchy

1. Limetka/ citrón:

Tieto 2 potraviny je ideálnym prostriedkom na zníženie zápchy a problémov s trávením. Citrón obsahuje vitamín C a protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú očistiť telo a tlačiť suché a tvrdé stolice.

Ako používať:
Vezmite čerstvé limetky, nakrájajte a šťavu stlačte do pohára teplej vody. Môžete tiež pridať trochu soli a niekoľko kvapiek organického medu pre lepší výsledok. Pite tento úžasný liek ráno na prázdny žalúdok. Môžete ju tiež piť večer.

2. Pite veľké množstvo vody:

Pitná voda zvyšuje tón vášho tráviaceho systému a znižuje chronickú zápchu, znižuje kyslosť a zmierňuje stres. Voda je starodávnym liekom pre mnohé choroby.

3. Figy

Figy sú bohatým zdrojom vlákien, ktoré fungujú ako prírodné preháňadlo. Má protizápalovú vlastnosť, ktorá znižuje závažnosť a kyslosť, ktorá spôsobuje zápchu. Môžete použiť suché a čerstvé figy na zníženie zápchy.

Ako používať:
Namočte 3 až 4 mandle a 2 figy do jednej šálky vody po dobu 4-5 hodín.
Odlúpnite mandľovú pokožku a pripravte pastu z oboch zložiek.
Jedzte tieto potraviny.
Môžete tiež jednoducho konzumovať mandle a figy ráno a na prázdny žalúdok. Opakujte túto liečbu raz denne.

4. Ricínový olej:

Ricínový olej je veľmi užitočný na čistenie tela a na zníženie chronickej zápchy. Je to prirodzený spôsob liečenia zápchy a správneho čistenia čriev. Ricínový olej obsahuje aminokyseliny, mastné kyseliny, ktoré sú protizápalové a bohaté na antioxidanty, čo je veľmi užitočné pri liečbe žalúdočných porúch a iných zdravotných problémov.

Ako používať:
Vezmite 1 alebo 2 polievkové lyžice ricínového oleja a vypite ju. Môžete tiež pridať trochu šťavy alebo mlieka do ricínového oleja a vezmite zmes raz denne.
Neopakujte toto opatrenie znova a znova, pretože to môže byť škodlivé.

5. Med:

Organický a surový med sa považuje za všeliek na liečbu niekoľkých problémov so zdravím a krásou. Med má tiež protizápalovú zložku, ktorá po niekoľkých dňoch pomáha znižovať zápchu.

Ako používať:
Vezmite 2 lyžice medu a premiešajte s pol tekutinou. Pridajte trochu limetkovej šťavy a pite túto vodu dvakrát denne.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>