Ak zopakujete toto tri noci po sebe, pomôže vám to odstrániť škvrny, tmavé kruhy a akékoľvek príznaky starnutia na tvári

Naša koža je mimoriadne citlivá, pretože je vystavená všetkým vonkajším faktorom, ktoré nám pomaly poškodzujú. Existuje mnoho prírodných liekov, ktoré nám nepochybne pomôžu riešiť tieto alebo iné príznaky starnutia, medzi ktorými sú aj recepty so zemiakmi. Budete potrebovať iba jednu z týchto metód na tri po sebe nasledujúce noci.

Jednoduché nočné triky na odstránenie príznakov starnutia

Citrónová šťava so zemiakmi

Únava môže ovplyvniť našu tvár. Našťastie existuje efektívny spôsob, ako to vyvrátiť, stačí, aby ste si obaľovali mäso zo zemiakov a premiešali citrónovú šťavu a potom ju naneste na tvár ako masku a nechajte ju pôsobiť celú noc.

Plátky zemiakov

Hlavnými prvkami pre hlboké čistenie tváre sú draslík, vápnik a vitamín C a to všetko je prítomné v zemiakoch. Ak máte na koži príliš veľa pupienkov a čiernych škvŕn, v ideálnom prípade musíte položiť niekoľko kúskov zemiakov na tvár a nechať ju pracovať celú noc.

Zemiaky, jablkový ocet a uhorka

Tmavé škvrny sú stále viac a viac objavujú, ale dnes budeme dať špeciálny recept, ktorý budete musieť nastrúhať uhorku, zemiaky a kombinovať ingrediencie s lyžicou jablčného octu. Naneste masku na tvár a nechajte ju pracovať 30 minút. Potom umyť tvár.

Nastrúhané zemiaky

Tmavé kruhy môžu byť jednou z najhorších nedokonalostí tváre, pretože je ťažké sa ich zbaviť a maskovať. Teraz, ak použijete prirodzené prostriedky, vaše trápenie skončí veľmi skoro. Vezmite si zemiaky, rozdrvijte ich veľmi dobre a výsledok položte na tmavé kruhy a nechajte liek pôsobiť na noc až do nasledujúceho rána.

ZDROJ.fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>