Ak zistíte čo ananás urobí z vašimi prsiami, nikdy ho neprestanete jesť

Ženské prsia sú terčom pre mnohé oči, hlavne mužské. Ale akékoľvek zmeny v prsníkoch môžu byť pre ne zničujúce.

 Keď prsia strácajú svoj tvar v dôsledku starnutia, môže ich ananás  záchraniť. Lekári vedia, že toto ovocie je bohaté na antioxidanty, má silné protirakovinové účinky.

Ananás má mnoho zdravotných výhod, ktoré tiež pomáhajú, pleť zostáva pružná. Z tohto dôvodu budú držať prsia vyzdvihnuté a energické.

Ananás Smoothie

Suroviny:

  • 1 šálka jemne nasekaný ananás
  • ¼ šálky ananásovej šťavy
  • ½ šálky jogurtu
  • ¼ šálky vody
  • 3-4 kocky ľadu

Do mixéra dáme  všetky prísady a rozmixujeme. Piť koktail ráno pred jedlom.

Ananás má mnoho iných účinkov

Ananás pre imunitný systém:  Jeden pokrm z ananásu má 130% dennej dávky vitamínu C. Z tohto dôvodu, ananás zásobuje s kyselinou askorbovou. Vitamín C môže pomôcť telu bojovať proti mnohým chorobám a posilňuje imunitný systém v medziobdobí. Tiež zabraňuje uvoľňovaniu voľných radikálov a toxínov. To platí aj pre rakovinu, takže začnite s týmto smoothie čo najskôr.

Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu a umožňuje cievnym stenám, koži, orgánom a kostí k zlepšeniu.

Ananás je zvlášť výhodný pre boj určitých typov rakoviny, napríklad úst a krku a rakoviny prsníka. Vzhľadom k svojej vysokej hladiny antioxidantov, vrátane vitamínu A, beta-karoténu, bromelainu, niektorých flavonoidov zlúčenín a vysokou úrovňou mangánu, ananás je jedna mocná zbraň v boji proti rakovine.

Zdroj: http://www.healthylivingstyle.net/

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>