Ak začnete spávať v noci nahí, bude to mať úžasný účinok, ktorý ovplyvní vaše telo. Stojí za to vyskúšať!

Nižšie sú len niektoré z výhod fyzického a duševného zdravia, ktoré môžete žať, keď sa zbavíte pyžama pri spánku!

1. Štatisticky povedané, ľudia spia lepšie, keď sú nahí. Vaša telesná teplota prirodzene klesá, keď spíte, a keď budeš spať v pyžame hrubom alebo ťažkom, udrží sa vaše telo v teple, a nadmerné teplo prelomí tento cyklus

2. Vaše telo dýcha. To je dobré pre mužov, ale ešte lepšie pre ženy. To tiež pomáha tým, ktorí majú záhyby tuku. Spánok bez oblečenia pomáha zabrániť rastu kvasiniek a baktérií, keď sú škvrny vysušené z potu a udržiavajú pohodlie tela.

3. S najväčšou pravdepodobnosťou budete chudnúť rýchlejšie. Keď spíte v noci zdravo, znižuje sa hladinu kortizolu.
4. Nadmerné teplo v noci ovplyvňuje aj to, ako telo uvoľňuje niektoré hormóny proti starnutiu. Keď teplota klesá, telo uvoľňuje viac hormónov.
5. Dobré pre vzťahy. Pri kontakte s pokožkou na pokožku sa zvyšujú lepivé hormóny, ako je oxytocín, a zároveň je citlivejšia na dotyk vášho partnera. To zvýši pocit dôvery a zníženie srdcovej frekvencie.

6. Počas dňa budete mať väčšiu dôveru a viac energie.

7. Oblečenie znižuje prietok krvi, čo znamená menej bolesti. To pomáha eliminovať nepohodlie z brušnej oblasti a dokonca bolesti chrbta, rovnako ako napätie. Tenké elastické pásky a gumičky vám nerobia nič dobré a mali by byť úplne uvoľnené alebo úplne ignorované pre pohodlnejší odpočinok.

8. Existuje niekoľko správ, že nahá koža absorbuje živiny efektívnejšie ako keď nosíte oblečenie. Tým sa urýchlia procesy regenerácie pokožky a neprerušený tok vzduchu tiež pomôže.

 

ZDROJ:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>