Ak vás trápia hemoroidy, toto je jednoduchý prostriedok na rýchlu a 100% elimináciu

Ak sa chcete rýchlo zbaviť hemoroidov, potom nemusíte veľa peňazí na lieky. Ale už nemusíte, môžete si vytvoriť svoj vlastný hemoroidný liek doma!

Môžete použiť jednoduché prírodné zložky, ktoré sú s najväčšou pravdepodobnosťou vo vašej kuchyni.

Výsledkom je, že vďaka účinnosti tohto domáceho prostriedku budete môcť rýchlo ukončiť nepríjemné a bolestivé symptómy hemoroidov.

Citrónová šťava

Ak už začnú hemoroidy krvácať, namočte vatový tampón do citrónovej šťavy zriedenej s vodou a postihnuté miesto potierajte niekoľko minút.

Odvar z harmančeka

Sušený harmanček (3 polievkové lyžice) zalejte vriacou vodou (2 litre) a nechajte lúhovať. Následne vylejte do lavóra a keď voda vychladne, posaďte sa do takéhoto kúpeľa a opláchnite si v nej konečník. V harmančekovom odvare môžete vydržať sedieť až pokým nevychladne, takýto kúpeľ by ste mali opakovať po každej stolici, až kým sa bolesti nezmiernia.

Ľanový olej s liehom

Ak vám hemoroidy spôsobujú značné bolesti, ľanový olej zmiešajte s čistým liehom. Týmto roztokom potom pravidlene potierajte postihnuté miesto, bolesti by mali po čase ustúpiť.

ZDROJ:budetezdorovy.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>