Ak vás bolia kolená, nemusíte trpieť. Použite tieto recepty a pokojne zaspíte

Bolesť v kolenách je podľa štatistík veľmi bolestivá a znepokojujúca viac ako 70% populácie vo veku nad 50 rokov. Ponúkame vám recepty na ošetrenie.

Chrenové listy

Ak sa vám kolená bolia, musíte si vziať list chrenu, namočte ho do vriacej vody a naneste na kolená 2-3 hodiny. Chrenové listy dobre vyťahujú soli a bolesť ustupuje. Liečba trvá 7 dní.

Hovorca gáfru

Ak vám kolená bolia, pripravte túto zmes: 50 gramov gáforu, 100 gramov alkoholu, 50 gramov horčice, 100 gramov surového vaječného bielka. Najprv musíte riediť gáfor v alkohole a potom pridať horčicu. Proteín sa šľahá osobitne a pridá sa ako posledný za miešania. Pred spaním utrite kĺby touto zmesou.

Púpava

Ďalší ľudový recept. Zhromaždite na jar 130 kvetov púpavy, naplňte ju bublinou trojitého kolínska voda, pevne zatvorte a dajte ju na 40 dní na tmavom mieste. Namazané miesta namažte tekutinou. Začiarknuté – pomáha.

Obyčajný tuk

Kompresie zo slaniny pomáhajú dobre. Viazať čerstvé bravčové tuku cez noc. Ráno odstráňte obväz, večer naneste čerstvý plátok. Sádlo cez póry pokožky nasáva soľ. Bolesť prechádza 5 liečbami.

Suché kvety zemiakov

Počas kvitnutia zbierajte kvety v suchom počasí a vysušte ich v tieni. Zalejte lyžicu kvetov s vriacou vodou v 2 pohári, držať po dobu 3 hodín v termoske, precediť. Užívajte pol pohára denne 30 minút pred jedlom 3-krát. Liečba pokračuje 21 dní. Do fľaše môžete naliať suché zemiakové kvety a naliať trojitý kolín. Namočte na tmavom mieste po dobu 2-3 týždňov. Tinktúru votrite do zapálených miest s artritídou, osteochondrózou, radikulitídou. Pomáha dobre, ak jej kolená bolia.

Amoniak s múkou

Ak sa vyskytne bolesť, urobte obklad: zmiešajte 12 polievkových lyžíc amoniaku, 3 polievkové lyžice vody, lyžičku medu, pridajte ražnú múku (bez raž, pšenica), premiešajte, urobte tortillu, pripevnite k spoločnému a navlečte na ňu vlnený šál.

Ocot 9%

Ak vám kolená zle ublížia, musíte zobrať 2 čerstvé kuracie vajcia a 2 polievkové lyžice 9% octu, dobre poraziť. Namočte handričku do tejto zmesi a obaľte problémové oblasti. Kravatu zviazajte s červenou vlnenou látkou zhora. Procedúry trvajú 10 až 12 dní v rade a môžete si sadnúť na drep.

Čaj s medom a škoricou

Denne ráno a večer, vziať jednu šálku horúcej vody s 2 hodiny. Lyžica medu a  1 / 2  hodinami. Škorica. Pravidelný príjem tohto nápoja dokonca lieči chronickú artritídu.

Obklady

Zmiešajte 100 g šťavy z aloe, 200 g medu a 300 g vodky. Nechajte stáť 3 dni na tmavom mieste. Dáme ako obklad na celú noc.

Naplňte litrovú nádobu brezovými listami, zalejte vriacou vodou, nechajte hodinu a pol, potom boľavé miesto zakryte naparenými listami, zabalte do igelitu a navrch niečo teplého. Udržujte obklad asi hodinu; priebeh liečby je 10 až 15 ošetrení každý druhý deň.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>