Ak vám prekážajú vaše pehy, netrápte sa, máme pre vás riešenie ako ich môžete vygumovať

Vzhľad pehy je známkou porušenia pigmentácie kože. Keď sa aktivita ultrafialových lúčov zvyšuje, zdá sa, že tyrozín v koži prichádza z hibernácie a aktivuje bunky, ktoré obsahujú farbiaci pigment. Keď sa tento pigment rovnomerne rozdeľuje, máme rovnomerné opálenie. Ale v prípade nerovnomerného rozloženia sa objavia pehy. Je dokázané, že ľudia so zelenými očami a modrookými sú predurčení k svojmu vzhľadu najviac.

Prípravky na pehy

  • Pripojiť 1 polievkovú lyžicu droždie s 1,5 lyžičkou čerstvo vylisovanou šťavou. Rozotrite zmes na vyčistenú pokožku a počkajte pol hodiny. Umyte ju vodou pri izbovej teplote. Po aplikácii na pokožku by mal byť aplikovaný krém.
  • Zmiešajte časť citrónovej šťavy a desať lyžíc čistej vody. Navlhčite vatový tampón v tekutine a pokožku párkrát trite.
  • Ako sa raz a navždy zbaviť pieh? Nastrúhajte uhorku. Bez stláčania šťavy rozdeľte na na čistú pokožku po dobu jednej hodiny. Opakujte ešte dvakrát, opláchnite a naneste krém.
  • Rozdrviť šupku zrelého banánu. Kúsky zalejeme pohárom vriacej vody. Počkajte, kým vychladne. Kvapalinu nalejte do ľadových foriem. Ráno utrite kožu zmrznutými kockami.
  • Bulharské korenie pomôže rýchlo zbaviť pieh. Odlúpnite ho zo semien a priečok a rozotrite. Naneste hmotu na pokožku. Počkajte nie viac ako pol hodiny, naneste krém.
  • Na pokožku naneste fermentovaný mliečny výrobok: jogurt . Počkajte asi štvrtinu hodiny. Odstráňte zvyšky mliečneho výrobku s vatovým tampónom.

Okrem pieh, každý z týchto produktov tiež odstraňuje pigmentové a vekové škvrny z pokožky tváre, rúk a dekoltu. Žiadne kontraindikácie. Používajte až 3-4 krát týždenne. Prvé výsledky sa očakávajú na konci druhého týždňa, to však neznamená, že je potrebné prerušiť používanie. Práve naopak.

Náprava na pehy a škvrny na koži nemusí byť drahá s peelingovým efektom. Vyskúšajte si to, užívajte si výsledky a poraďte ostatným.

ZDROJ:sovkusom.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>