Ak trpíte bolesťou kĺbov, pripravte si doma túto mastičku. Uľavu pocítite hneď po prvom použití

Bolesť kĺbov prichádza až vo vyššom veku, ale môže prísť aj skôr a to vďaka zlému životnému štýlu. Je to pocit, ktorý nás veľa obmedzuje, ale hold každý z nás bohužiaľ starne a spolu s nami aj naše telo rovnako ako auto. U niekoho sa ale bolesť kĺbov prejavuje už ďaleko skôr. Za to môže väčšinou artritída, reuma alebo tráum.

Často kĺby bolia už len keď s nimi hýbete. Najčastejšie to tak býva u kolien a lakťov. Môže za to predovšetkým nezdravý životný štýl, nedostatok pohybu alebo naopak až príliš veľké zaťažovanie.
Skoro každý problém má ale vždy nejaké to riešenie. Dnes si preto ukážeme recept na masť, ktorá vám výrazne v bolestiam kĺbov uľaví a to už pri prvom použití.

 ingrediencie:

  • 1 pol. lyžice jedléj sódy
  • 1 pol. lyžice soli
  • 1 pol. lyžica horčice
  • 1 pol. lyžica medu

postup:

Všetky ingrediencie zmiešate dohromady v mise alebo rozmixujeme. Kým z nich nevznikne masť.

Potom už ju hneď môžeme aplikovať na postihnuté miesto. Odporúčame tiež obaliť miesto mikrotenovým sáčkom a potom masť nechať takto pôsobiť približne 2 hodiny.

Zvyšok masti môžete uchovávať v chladničke. Tiež nesmieme zabudnúť dodať, že túto procedúru by ste mali opakovať každý štvrtý deň.

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>