Ak ste počuli, že vek je len číslo, potom táto žena je živým dôkazom toho, že to tak naozaj je. No veď sa len na ňu pozrite, je božská, klobúk dole…

Jej meno je Ernestine Shepherd a má 81 rokov! Je najstaršou ženskou kulturistkou na svete!

Je to veľmi fit a šťastná žena s jedinečným príbehom! Má dokonca aj záznam v Guinnessovej knihe svetových rekordov! Napriek tomu nebola v celom svojom živote kulturistom.

Najprv začala cvičiť, keď mala 56 rokov!

Ernestine Shepherd sa narodila 16. júna 1936 v Baltimore. Ona sa postarala o svoju sestru, ktorá zomrela na aneuryzmu mozgu. To bol okamih, keď sa Ernestine rozhodla starostlivo starať o svoje vlastné zdravie a telo. Potrebovala okamžitú zmenu v jej životnom štýle, pretože už mala problémy s vysokým krvným tlakom.

V dnešnej dobe táto úžasná žena má veľmi prísnu rutinu: prebúdza sa každé ráno o 3 ráno. Potom beží asi 130 kilometrov (130 km) každý týždeň a konzumuje stravu, ktorá je kontrolovaná v kalóriách a je plná veľa varených vajec, zeleniny a kurčiat.

Túto vetu prispieva k úspechu: „Nikdy sa nevzdávaj!“

Takže, nabudúce ak budete chcieť preskočiť telocvičňu, premýšľajte nad touto úžasnou ženou!

Pozrite sa na inšpiratívne video Ernestine:

ZDROJ:newdailyrecipes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>