Ak potrebujete alebo chcete mať zuby do 2 minút biele, ako sneh, nasledujte tento jednoduchý postup

Je nepríjemné usmievať a ukázať zuby s nežiadúcim sfarbením, vieme, že zuby by mali byť vždy v ich prirodzenej farbe, ktorá je biela, ale príjem niektorých potravín, fajčenie a dokonca aj niektoré lieky môžu zmeniť farbu zubov, iná farba, žltá, hnedá alebo čierna. Existuje niekoľko alternatív k bielenie zubov, napríklad jeden z nich, ktorý je veľmi drahý a dokonca aj traumatizujúci, je špecialista a tiež vieme, že na trhu ešte nie je zubná pasta s touto vlastnosťou.

 

Avšak bielenie zubov môže byť veľmi jednoduché, rýchle a ekonomické a z týchto dôvodov je, že tentokrát budeme zdieľať najlepšiu a účinnejšiu metódu na jej dosiahnutie a ukázať krásny úsmev za dve minúty a úplne prirodzeným spôsobom s aktívnym uhlíkom že ho môžeme získať za rozumnú cenu.

Biele zuby je možné len s dvomi minútami.

Tu predstavujeme prirodzenú cestu k bielenie zubov rýchlo a veľmi efektívne, budete potrebovať iba dve minúty času.

S týmto úplne prirodzeným produktom môžeme dostať zuby na pôvodnú farbu a nebudete musieť ísť špecialistovi, a preto budete šetriť čas a peniaze, pretože tento jednoduchý postup, ako čistenie zubov, to dokáže vo vašom vlastnom dome a za dve minúty budete mať biele zuby s touto ľahkou úlohou. Neukladajte svoju dôveru v zubný výrobok s chemikáliami alebo toxínmi, ktoré by mohli poškodiť sklovinu zubov a sľubuje, že opustí vaše biele zuby, keď s kapsulami s aktívnym uhlím dosiahnete bielych zubov prirodzene zdravým spôsobom.

Všetko, čo potrebujete, je: tento čierny prášok aktívneho uhlia vo vašej kefke na zuby a začnite čistiť zuby s istotou, pretože aktívne uhlie nepoškodí smalt zubov a má nádhernú vlastnosť bielenia; Takže ak chcete mať biele zuby, bez toho, aby ste ovplyvnili váš rozpočet, je to pre vás.

Tu vám krok za krokom sledujeme, aby ste zbledli zuby:

-Potrebujeme iba tobolky s aktívnym uhlíkom a vaša zubnú kefku na bielenie zubov. –
Pokropte si zubnú kefku s vodou, ako obvykle.
– Prelomte kapsule na polovicu a ak si želáte, môžete podrviť uhlie.
– Vložte obsah kapsuly na zubnú kefku a dajte si pozor, aby ste umiestnili obrúsok pod usta, aby ste sa nezašpinili.
– Umyte zuby, ako je obvyklé, vyvíjajte malú silu.
– Vykonávajte kruhové pohyby v hornej i dolnej časti.
– Držte aktívne uhlie na zuboch asi štyri minúty a potom dobre opláchnite zuby.

Tento čierny prášok na vašej kefke ako pasta, bielenie zubov za 2 minúty, akoby nič, vykonajte túto operáciu raz týždenne a postupne uvidíte výsledky. Ale už po prvej aplikácii, uvidíte výrazné zmeny.

 ZDROJ:naturalcarebox.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>