Ak pijete každý deň med s citrónom a vodou jeden rok, konečný výsledok bude prekvapujúci

Crystal Davis je mladá žena, ktorá zdieľa svoj neuveriteľný príbeh s miliónmi ľudí po celom svete, ktorí neveria v silu prírodných liekov.

Jej príbeh začína pred rokom, keď ochorala na chrípku, a lieky z lekárne jej nepomohli.

„Lieky v lekárni mi vôbec nepomohli, ale bola som slabá a jedna žena mi odporučila piť teplú vodu s medom a citrónom každé ráno, samozrejme reagovali skepticky, ale rozhodla som sa ju počúvať … Chrípka prešla, ale moje nápoje prešli do zvyku.

Začala som ju piť každý deň a táto tradícia trvala 1 rok. Tentokrát sa moje telo stalo neuveriteľným a neočakávaným. Všetko sa zmenilo:

Za celý rok som nikdy nedostala chrípku. Nemám obavy o bolesti žalúdka.

Musím spomenúť, že nikdy som neverila v silu ľudovej medicíny. Bola som otrok v lekárňach. Kedykoľvek som trpela so žalúdočnými problémami – brala som tablety ……

Bolesť havy sa stala minulosťou. Teraz vezmem med a citrón, kamkoľvek idem. Pijem túto zmes aj v hoteloch, letných prázdninách a v zime.

Už ráno nepijem kávu a ľahko sa zobudím.

Moja citrónovovo medový koktail mi uvoľnil závislosť od kávy. Teraz mám oveľa viac energie počas dňa. Spím dobre a prebudím sa s úsmevom.

Predtým som potrebovala hodinu na prebudenie. Teraz nie som nervózna, zabudla som, keď som naposledy cítila napätie.

Presvedčila som celú rodinu, aby nasledovala môj príklad. Takže vlani sme boli všetci bez chrípky a doteraz nikoho neprekvapila.

Neviem, ako tento magický nápoj funguje, ale naozaj to robím. Som veľmi vďačná žene, ktorá mi dala radu!

Môj recept: 

Zvyčajne pre 1 šálku nápoja, stlačte polovicu citróna a pridajte lyžicu medu. Zmes sa zaleje prevarenou napoly vychladnutou vodou. Konzumujte nápoj každé ráno, keď sa zobudíte.

Ako to funguje?

Tento nápoj chráni pred infekciami močových ciest. Citrón a med stimulujú tráviaci systém a zvlhčujú hrubé črevo. Výsledkom je vynikajúci prostriedok proti zápche a cystitíde.

Med obsahuje silné antibakteriálne vlastnosti a chráni vás pred všetkými druhmi infekcií.

To tiež spôsobuje žalúdok produkovať viac šťavy, ktoré umožňujú tela efektívnejšie eliminovať toxíny. To je dôvod, prečo môžete ľahko ovládať svoju váhu.

Citrón má veľa pozitívnych vlastností, pokiaľ ide o zdravie pokožky. Tiež čistí krv. Ak podávate svoje telo citrónom, oveľa rýchlejšie produkuje nové bunky.

Voda tiež stimuluje produkciu kolagénu, ktorý je potrebný pre vašu pokožku.

Veľmi odporúčam tento nápoj. Je tiež vynikajúci! Len skúste.

ZDROJ:.feelhealthylife.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>