9 podivných, ale účinných spôsobov ako schudnúť, niektoré vás možno budú šokovať

• Diéta z kapustovej polievky

Hľadáte možnosť schudnúť netradičným spôsobom? Existuje veľa zvláštnych a zároveň účinných spôsobov, ako sa stráca váha, z ktorých niektoré by vás mohli šokovať. Môžete vyskúšať každú z týchto možností, aby ste zistili, ako dobre budú pre vás pracovať.

Zhotovením kapustovej polievky s ľahkým vývarom a niekoľkými zeleninami, ako je mrkva a zeler, môžete schudnúť. Namiesto toho, aby ste konzumovali bežné jedlá, nahraďte ich touto polievkou. Zatiaľ čo budete jesť túto polievku celý deň po niekoľko dní, mali by ste si všimnúť rozdiel na váhe.

• Ľadová studená voda 

Hoci voda je pre vás veľmi dobrá, či je extrémne chladná alebo dokonca izbová, pitie ľadu studenej vody vám pomôže spáliť kalórie, pretože telo musí pracovať na ohreve vody. Keď sa nabudúce uchopíte pohár vody, zvážte vloženie veľa kociek ľadu.

• Jablkový jablčný ocet 

Prehltnutie čajovej lyžičky alebo prijímanie jablkového octového doplnku môže potlačiť vašu chuť do jedla, čo vám zabráni prílišnému prejedaniu, čo vedie k strate hmotnosti.

• Šalátový chlieb 

Ak zvyčajne konzumujete sendviče a hamburgery, namiesto toho vymeňte chlieb a rolky veľkými kusmi hlávkového šalátu. Znížite počet kalórií, ktoré konzumujete, ale vyhnite sa aj sacharidom.

• Tancovanie

Môžete chodiť na tanečné lekcie, pri ktorých sa budete zároveň smiať a baviť, a zároveň vám pomôže spáliť kalórie a získať silnejšie svaly.

• Grapefruitová voda 

Predtým ako sa chystáte jesť jedlo, vypite aspoň 8 lyžíc grapefruitovej vody. Môžete to urobiť stlačením grapefruitovej šťavy do fľaše ľadovej vody. Keď ho pijete, naplníte si žalúdok a nebudete jesť toľko jedla.

• Balenie tela 

Spojte pleťovú vodu s cukrom a spravte si jemný peeling, šetrne rozotrite nad žalúdkom a obaľte ho potravinárskou fóliou. Môžete ju nechať cez noc. Ovíjanie vám môže pomôcť stratiť pár centimetrov okolo pásu.

• Odšťavovanie 

Počas čistenia šťavou sa vyhnite jedlu na 2-3 dni, ale namiesto toho pite veľa ovocia a zeleniny. Môžete použiť mixér na vytvorenie chuťových štiav, ako je mrkva s pomarančom a kiwi.

• Veggie Feast 

Jedzte len zeleninu po dobu 3-5 dní a všimnite si rozdiel. Mali by ste sa vyhýbať zemiakom, ale sú zahrnuté sladké zemiaky. Ďalšia dobrá zelenina, ktorú konzumujete počas vegetariánskej hostiny, patrí brokolica, mrkva a karfiol.

To sú niektoré z divných spôsobov, ako schudnúť. Ak sa chcete zbaviť nadbytočných kg, ale nie ste si istí, ako to chcete urobiť, môžete zvážiť jednu alebo niekoľko týchto možností.

ZDROJ:positivemed.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>