8 znamení, že vaše obličky sú v nebezpečenstve! Prečítajte si toto pozorne, aby ste sa vyhli vážnym zdravotným problémom

Naše obličky sú zodpovedné za čistenie a detoxikáciu  organizmu . Funkciou obličiek je odstraňovať z tela odpadové látky a nadbytočnú tekutinu (slúžia ako filter krvi). Škodliviny sú z tela vyplavované spolu s močom. Moč obsahuje zmes vody, solí a odpadových látok. Ak obličky fungujú bezchybne, zdravý dospelý človek denne vylúči asi liter a pol moču.

Zvyčajne, ak obličky nefungujú, je naše zdravie ohrozené.

 Tu sú niektoré príznaky, ktoré sú spojené so zlyhaním obličiek

Opuch – vaša tvár bude opuchnutá, rovnako ako kĺby s končatinami, ak obličky nefungujú dobre.

Skoré príznaky:

  • Problém s močením
  • Tmavý moč, zriedkavé močenie v malých množstvách
  • Bledá farba moču, časté močenie vo veľkých množstvách
  • Penistý moč
  • Túžba močiť v noci

Kožná vyrážka – veľa kožných vyrážiek a svrbenie je zvyčajne spájané s obličkovou nedostatočnosťou. Toxíny nie sú vymyté z krvi a preto pleť vyzerá nezdravo, sucho a podráždene. Kozmetika nepomôže pri riešení problému, ktorý pochádza z vnútra.

Dýchavičnosť – častý problém je spojený aj s problémami s obličkamiAk telo nemá dostatok kyslíka, vedie to k nedostatku dychu.

Kovová chuť v ústach – ak sa toxíny nahromadia v krvi, zmení sa chuť jedla a objaví sa nepríjemný zápach z úst. Okrem toho, znížená chuť do jedla môže byť tiež príznakom poškodenie obličiek.

Bolesť – v hornej časti chrbta. Toto je oblasť, kde sa nachádzajú obličky. Tiež bolesť môže hovoriť o prítomnosti infekcií a obličkových kameňov.

Horšia koncentrácia a závraty – zlé prúdenia kyslíka do mozgu, ktorý vyskytuje v prípade zlyhania obličiek. Vaša pozornosť sa rozptýlizačnú sa medzery v pamäti a budete cítiť závrate.

Odporúčame jesť zdravšie potraviny bohaté na antioxidanty, aby sa zlepšila funkčnosť obličiek.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>