8 jednoduchých krokov na vyrovnanie brucha za 7 dní

Kto nechce mať sexy brucho? Možno by si mal ísť za týždeň na svadbu a tvoje brucho je bacuľaté a ivisnuté? Neboj sa! Pomôžeme vám jednoducho a rýchlo skrášliť brucho! Netrvá to dlhšie ako týždeň.

Zbavte sa týchto potravín!

Čo máme na mysli? Káva, alkohol, cukor a výrobky z cukru, spracované potraviny. Toto sú potraviny a nápoje, ktorým by ste sa mali najviac vyhnúť, aby ste si za jeden týždeň mali ploché brucho.

Vyberte si z týchto druhov ovocia!

Je všeobecne známe, že ovocie je mimoriadne zdravé, ale pri výbere stravy musíme byť opatrní. Citrusové plody, ako napríklad pomaranč alebo grapefruit a bobule, obsahujú dostatočné množstvo glukózy a fruktózy na konzumáciu. Hoci sú jablká veľmi zdravé, nie sú najlepšou voľbou pre naše trávenie. Vyberte si múdro!

Jedzte menej mliečnych výrobkov!

Mnoho ľudí nedokáže štiepiť laktózu, cukor v mlieku. To môže spôsobiť nadúvanie a kŕče v žalúdku, preto sa odporúča odrádzať od mliečnych výrobkov alebo prechádzať na výrobky bez laktózy.

Menej soli!

Jednou z hlavných príčin nadúvania brucha je zadržiavanie tekutín v tele. Môže to byť spôsobené tým, že bunky zadržiavajú počas stravy viac vody, alebo nadmerným príjmom soli. Dávajte pozor, aby ste nejedli jedlá plnené soľou! Namiesto toho skúste týždenné polievky a sendviče s nízkym obsahom soli.

Menej sacharidov!

Pečivo je veľmi chutné a veľa ľudí si nevie predstaviť raňajky bez nich. Nie sú však určené pre osoby s väčším žalúdkom. Je lepšie zvoliť raňajky bohaté na bielkoviny s nízkym obsahom tuku. Vajcia sú jednou z najlepších alternatív spolu so syrom a orechmi. Ak chcete do svojho jedálnička zahrnúť uhľohydráty, vyberte hnedú ryžu a hnedý chlieb. Sú omnoho lepšie ako škrobovité potraviny.

Jedzte menej korenené jedlo!

Pokiaľ ide o schudnutie za týždeň, musíme sa vyhnúť pikantným jedlám. Tieto stimulujú žalúdok, aby uvoľňoval kyselinu. Nie je to ideálne na spaľovanie tukov v brušnej dutine. Takže drž sa ďalej od korenia! Prípadne môžeme použiť bylinky na ochutenie jedla, ale starostlivo si vyberte, čo konzumujeme!

Vyvarujte sa alkoholu!

Alkohol môže viesť k dehydratácii, ktorá zabraňuje tomu, aby sa váš žalúdok v priebehu jedného týždňa roztopil. Ak teda pijete príliš veľa alkoholu, vypite veľa vody, aby ste kompenzovali stratu tekutín.

Iné praktiky, ktoré dopomôžu k lepšiemu výsledku

Po splnení všetkých vyššie uvedených pravidiel môžete do svojho týždenného plánu stravovania zahrnúť niektoré jednoduché cvičenia. Na pokojnejšie večerné prechádzky alebo na pokojnú jazdu na bicykli po jedle. Toto keď začnete praktizovať, verte už za týždeň uvidíte veľké zmeny.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku. Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výlučne po konzultácii s vašim lekárom.

ZDROJ:bidista.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>