7-dňová uhorková diéta pri ktorej stratíte minimálne 5 kg. Skvelý a bezpečný spôsob, ako sa môžete rýchlo zmestiť do menších šiat

Počas celého života existujú určité príležitosti, ktoré si pred slávnostnou udalosťou vyžadujú trochu schudnúť. Udalosti ako narodeniny, výročia, svadby, promócie a večierky sa môžu stať kedykoľvek počas roka, takže vedieť, ako rýchlo klesnúť na váhe, je dobrý nápad.

Ak ste hľadali stravu, ktorá ponúka rýchle výsledky, nepozerajte sa ďalej. 7-dňová uhorka diéta je skvelý a bezpečný spôsob, ako sa zbaviť nadbytočných kilogramov.

Ako naznačuje názov samotný, uhorka je kľúčovou zložkou tejto stravy. Môžete ju konzumovať v neobmedzenom množstve, čo znamená, že môžete ju jesť kedykoľvek máte pocit hladovosti.

Táto strava nielenže zbaví extra kilo, ale očistí črevá, zlepší trávenie, odstráni nadbytočnú vodu, detoxikuje systém a posilní váš metabolizmus. A niet divu, že pomáha vyčistiť pokožku a bojovať proti akné, taky.

STRAVOVANIE

raňajky

Pridajte 200 gramov uhorky (na plátky) do nízkotučného jogurtu. Ak budete mať neskoro hlad, mali by ste  zjesť jablko alebo dve broskyne.

obed

Spraviť si veľký tanier z uhorky šalát a jeden plátok opečeného pšeničného chleba. Prípadne jesť dva pečené alebo varené zemiaky bez chleba.

Ďalšie možnosti zahŕňajú dve vajcia a 150 g chudého mäsa, tri plátky opekaného celozrnného chleba so 150 g tuniaka.

večera

Môžete mať ovocný šalát alebo zeleninový. Tu je dobrý:

zloženie:

  • 1 uhorka
  • 1 jablko
  • hrst špenátu
  • 20 g mandlí
  • zázvor

Inštrukcie:

Zmiešajte uhorku, jablko, špenát a mandle. Pridajte zázvor a znova ho premiešajte. Také jednoduché!

Tento šalát je plný živín ako horčík, vápnik, železo, vláknina a vitamíny A, B, C, E a K.

večera

Využite 300 g ovocia podľa výberu.

Aby sme to zhrnuli, táto strava umožňuje 200g uhorky a ovocie na raňajky; veľká tortu s okrasným šalátom s obilným pšeničným chlebom na obed; a ovocie na večeru. Okrem vody môžete piť nesladenú kávu alebo čaj.

Pre rýchlejšie a ešte lepšie výsledky by ste mali pravidelne vykonávať kombinované cvičenia pre zdravie.

Režim cvičenia

1. Kardio intervaly

Intervalový tréning s vysokou intenzitou je skvelý spôsob, ako spáliť kalórie a rýchlo schudnúť. Jediné, čo musíte urobiť, je získať kardio zariadenia ako bežiaci pás, bicykel alebo skokové lano a postupujte takto:

  • 3 minúty pri 50% maximálneho úsilia
  • 20 sekúnd pri 75% maximálneho úsilia
  • 10 sekúnd pri maximálnej snahe

2. Bočná doska

Ležať na boku s kolenami rovnými. Dajte horné telo na lakeť a predlaktie na podporu a potom zdvihnite boky, až vaše telo tvorí priamku od členkov až k ramenám. Držte sa na chvíľu.

3. Brucho

Ľahnite si na podlahu, ruky si dajte za hlavu, kolená zohnite a vyťahujte ramená s chrbátom vystretým do polohy pokiaľ vládzete. Zo začiatku môžete spraviť 20 krát 3 série, neskôr môžete počty zvyšovať.

 

4. Pushups

Zostaňte na všetkých štyroch a držte ruky zarovnané s ramenami a nohami blízko sebe. Spustite telo na podlahu a potom sa vráťte späť do pôvodnej polohy.

5. Most

Ležať na podlahe s nohami plochými na podlahe a kolenami ohnutými. Zvýšte boky, držte ich niekoľko sekúnd a potom sa vráťte späť do pôvodnej polohy.

6. Step-ups

Stojte pred schodom alebo lavicou a položte na ňu ľavú nohu. Stlačte ho do schodov a zatlačte na telo, kým sa noha úplne nevyrovná. Spustite telo, kým sa pravá noha nedotkne podlahy.

zdroj:besthealthyguide.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>