7 dní, 7 šálok: technika, ktorá zabíja brušný tuk! To je sila …

Nadváha – skutočný problém. Ten zle ovplyvňuje zdravie a môžu spôsobiť rad ochorení, ako je cukrovka a vysoký krvný tlak. Ľudia, ktorí trpia obezitou majú tendenciu sa snažiť dodržiavať prísne diéty alebo dokonca liposukciu.

Ale tam je vždy cesta von, a v tomto prípade je to oveľa jednoduchšie, než si myslíte. Prečo neskúsiť niečo prirodzenejšie a efektívne? Ak chcete schudnúť, a to nepoškodiť vaše zdravie, máme pre vás skvelú správu!

Diéta Juice

Pripravený nápoj recept, ktorý doslova divy s telom. Začnite každý deň s touto šťavou a problém brušný tuk nebude obťažovať. Okrem toho šťava má jedinečnú chuť a príjemná chvíľa bude, že všetky komponenty sú ľahko k nájdeniu vo svojej vlastnej chladničke.

Ak je vaším cieľom – výborný zdravotný stav a nájsť dobrú fyzickú kondíciu, snažte sa dávať pozor na to, čo jete. Normalizácia ich časti, vybrať len zdravé potraviny, jesť viac ovocia, zeleniny a celozrnných potravín a úplne vylúčiť sladkosti a cukor. A samozrejme zahrňte v strave zelené šťavy  a budete spaľovať tuk.

Prísady:

 • 1 uhorka
 • 3 kúsky ananásu
 • 1 stonku zeleru
 • 1 polievková lyžica petržlenovej vňate

Príprava:

 1. Dôkladné umývanie ovocia a zeleniny.
 2. Budeme rezať uhorku na plátky.
 3. Nasekať petržlen a zeler na malé kúsky.
 4. Pridajte všetky prísady do mixéra.
 5. Miešať!

Postup:

 1. Piť šťavu ráno na lačný žalúdok.
 2. Nepridávajte cukor alebo umelé sladidlá.
 3. Piť tento nápoj najneskôr do 15 minút po uvarení, aby nemohol prísť o svoje prospešné vlastnosti.

Tento úžasný džús – bohatý zdroj vitamínov. Piť počas 7 dní a zabudnete na brušný tuk! Výsledky si všimnete už v čo najkratšom čase a budete sa cítiť zdravšie a silnejšie. A to s radosťou!

Všimnite si, že táto šťava čistí, takže jeho použitie by nemalo trvať niekoľko mesiacov. Pozerajte sa pozorne na nepríjemné reakcie. Ak zistíte, že niečo nie je v poriadku – prestať piť, pretože nie všetci ľudia reagujú na túto očistu tak isto.

Ak si myslíte, že tento článok je užitočný, povedz niečo o tejto zázračnej šťave svojim priateľom. Tiež vyskúšajú veľké spaľovanie tukov!

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>