6 spôsobov, ako sa zbaviť pavúkov v dome – vyskúšajte ich a už neuvidíte ani jedného

Museli ste si všimnúť, že vo vašich domovoch sa objavilo viac pavúkov. Niet divu – prichádza zima a hľadajú teplé útočisko, ktoré čaká na chladné dni. Ak sa vám nepáčia pavúky a nechcete ich vyhnať z vášho bytu, použite týchto 6 spôsobov.

1. Citrusy

Pavúky nemajú radi citrusové arómy. Ak ste ich videli v niektorých izbách, pripravte citrusové poháre ako osviežovače vzduchu. Vďaka tomu vystrašíte pavúky.

2. Vôňa horenia

Pavúkom sa nepáči zápach horenia. To je dôvod, prečo môžete začať používať kadidlo na vystrašenie.

3. Ocot

Nenávidia tiež vôňu octu. Môžete ho naliať do rozprašovacej fľaše a postrekovať miesta, kde vidíte pavúky alebo pavučiny.

4. Mätový olej

Túto vôňu nenávidia pavúky. Pridajte k sviečke alebo osviežovaču vzduchu niekoľko kvapiek oleja mäty piepornej, aby ste zahnali pavúky.

5. Orechy

Všetky druhy orechov vydávajú vôňu, ktorá odpudzuje pavúky. Vlašské orechy, gaštany, ktoré nájdete v tomto ročnom období, ich môžu vystrašiť. Pripravte z nich aromatickú dužinu a položte ju na taniere v miestnostiach.

6. Citrónová šťava

Citrónová šťava môže byť tiež účinným spôsobom pre pavúky. Citrón je potrebné odrezať a rozmazať okennými rámami alebo dverami, aby sa pavúky vystrašili z miest, kde by sa mohli dostať k domu.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>