6 aktivít, ktoré treba urobiť, aby ste stratili veľkú brucho za 6 dní

Aby sme vyzerali atraktívne, všetci chceme mať ploché brucho. Ďalším dôvodom mať ploché brucho sú početné zdravotné prínosy, ktoré poskytuje, vrátane zníženia hladiny cholesterolu a zníženie rizika srdcového ochorenia.

Všetko, čo musíte urobiť, je sledovať ďalšie tipy a dostanete pekné, ploché brucho vo veľmi krátkom čase.

Tu je 6 tipov:

Vyhýbajte sa soli

Soľ uchováva viac tekutiny v tele. Vyhýbajte sa slaným jedlám s vysokým obsahom sodíka, najmä polotovarov. Nahraďte ich zdravým kuracím šalátom alebo morčacím sendvičom. Pokúste sa jesť viac ovocia a zeleniny a nepripojujte soľ k jedlu.

Nízkokalorické jedlo

Bagety a cestoviny určite chutia úžasné, ale nie sú tvoji najlepší priatelia, ak sa snažíš schudnúť. Jedzte na raňajky vajcia a potraviny s obsahom bielkovín a môžete tiež jesť ďalšie potraviny s nízkym obsahom tuku, ako sú orechy a syry. Ak ešte chcete jesť niektoré sacharidy, hnedý cukor je oveľa lepšou voľbou ako cestoviny, zemiaky alebo iné škrobové jedlá.

Obmedziť spotrebu mliečnych výrobkov a mlieka

Jednotlivci, ktorí netolerujú laktózu, nemôžu rozložiť cukor nachádzajúci sa v mlieku. To spôsobuje plyny, nadúvanie alebo dokonca kŕče po konzumácii mliečnych výrobkov, napríklad mlieka. Jedzte tvrdý syr a jogurt alebo akýkoľvek iný mliečny výrobok, ktorý nemá laktózu.

Vyberte správne ovocie

Plody sú zdravé vo všeobecnosti, ale mali by ste jesť viac ovocia, ktoré obsahujú vyvážené množstvo glukózy a fruktózy, ako napríklad hrozno, citrusové plody a bobule. Jablká, hrušky a medovice sú zdravé, ale obsahujú oveľa viac fruktózy a žalúdok ich nedokáže správne stráviť.

Vyhýbajte sa pikantnému jedlu

Korenené jedlá stimulujú uvoľňovanie kyseliny. To spôsobuje podráždenie a to je niečo, čo nepotrebujete, ak sa pokúšate roztaviť brušný tuk. Použite iné korenie, ako sušené alebo čerstvé bylinky.

Vysadiť CRAP

CRAP znamená kofeín, rafinovaný cukor, alkohol a spracované pochúťky. Toto kvarteto ovplyvňuje všeobecné zdravie a konzumáciou týchto produktov.

Ak chcete spáliť brucho, musíte začať behať alebo absolvovať nejaký iný kardio tréning. Beh 1 hodinu každý deň a vy, ak sa budete riadiť vyššie uvedenými tipmi, uvidíte výsledky za týždeň!

ZDROJ:fitbodycenter.net

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>