5 domácich prostriedkov na odstránenie kožných bradavíc

V priebehu rokov telo začína predstavovať určité deformácie, ktoré jednoducho nemôžeme zastaviť ani vekom, ani na základe ďalších faktorov. Bradavice sú jednou z týchto nevýhod.

Ľudský papilomavírus produkuje zmeny v koži, často neškodné, ale tvorba týchto bradavíc na tele nám väčšinou vadia.

Niekedy to spôsobuje veľa nepohodlia, frustrácie a nízkeho sebavedomia u ľudí. Ľudia sa snažia získať tie najlepšie prostriedky na ich odstránenie.

Vo všeobecnosti sú bradavice prítomné v oblastiach s vyšším trením, prsiami, podpazušími, krkom, tvárou alebo viečkami.

Ľudský papilomavírus, ktorý produkuje bradavice, je vysoko nákazlivý, avšak viac ako polovica svetovej populácie trpí týmto vírusom.

Ak sa chcete dozvedieť, ako ich odstrániť, tu vám ponecháme niekoľko veľmi užitočných a jednoduchých tipov, ktoré môžete aplikovať z domu. Bradavice by nemali byť komplikáciou vo vašom živote.

Týmto spôsobom sa môžete bradavíc na svojom tele jednoducho a účinne zbaaviť

Pre tých, ktorí nevedia, bradavice sú tvorbou malých nádorov, ktoré rastú v mnohých častiach tela, sú zvyčajne benígne a veľmi zriedkavo spôsobujú zdravotný problém. Identifikujú sa ako loptičky v tele a všetci sa snažia ich vykoreniť.

Našťastie ich budete môcť odstrániť v dôsledku týchto prírodných liekov, ktoré máme pre vás:

Jablkový muštový ocot: 

Jeden z najlepších liekov na liečbu kožných problémov as veľmi jednoduchou aplikáciou.

Musíte predtým vyčistiť postihnutú oblasť a aplikovať pomocou bavlny, opakujte trikrát denne, kým bradavice nezmiznú, zvyčajne týždeň.

Sóda a ricínový olej: 

Musíte dobre premiešať jednu lyžicu sódy s pol a pol polievkovej lyžice ricínového oleja, aplikujte zmes v oblasti pokožky, ktorá bola predtým umytá. Nechajte ju pôsobiť päť hodín pred odstránením veľkého množstva studenej vody.

Olej z čajovníka: 

So 4 čajovými lyžičkami studenej vody a 4 kvapkami esenciálneho oleja. Dobre premiešajte a aplikujte na oblasť, nechajte pôsobiť až do sucha, opakujte liečbu 3 krát denne počas 2 týždňov alebo až sa liečia.

Lak na nechty :

Verte tomu alebo nie, tento výrobok vám môže pomôcť nesmierne, jednoducho musíte na postihnuté miesto aplikovať malú kvapku laku na nechty, nechať vyschnúť a odstrániť s veľkým množstvom studenej vody.

Citrón:

Prírodný liek sa excelentne stará o vašu pokožku. Vyčistite trochu čerstvého citróna na bradaviciach aspoň trikrát denne, až kým nezmiznú. Pri používaní tohto druhu liečby nezabudnite zabrániť vystaveniu slnku.

ZDROJ:recetasencasa.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>