5 chorôb, ktoré odstránite zázvorom, postarajte sa o svoje zdravie prirodzene, bez liekov

výživu  Zázvor je rastlina, ktorá sa používa pre rôzne domáce opravné prostriedky, pretože má veľké terapeutické a farmakologické schopnosti, a je pravda, že zázvor liečiť choroby?

Podľa rôznych štúdií tento koreň rastliny ginseng Panax napomáha posilňovaniu imunitného systému, takže je veľmi účinný pri kontrole respiračných ochorení, ale na čo inak je to účinné?

Starajte sa o svoje zdravie prirodzene!

1. Chrípka

Výskum zverejnený v časopise Nutrients detaily, že zázvorzabraňuje šíreniu chrípky posilnením vášho imunitného systému.

2. Erektilná dysfunkcia

Špecialisti Mayo Clinic detailujú, že zázvorzlepšuje sexuálnu funkciu u mužov s erektilnou dysfunkciou.

3. Únava

Vysoké dávky zázvoru počas dvoch mesiacov znižujú únavu u pacientov s rakovinou, podľa štúdie Mayo Clinic Cancer Center .

4. Rakovina

Štúdia z University of Michigan uvádza, žezázvor  pomáha bojovať proti rakovine vaječníkov.

5. Diabetes

Vedci z University of Maryland Medical Center odhalili, že zázvor znižuje hladinu cukru v krvi a posilňuje imunitný systém.

Navyše vedci z NC Central a NC A & T etallan, že zázvor môže byť účinný pri odstraňovaní anémie, ktorá je spôsobená chemoterapiou a ochorením obličiek.

Pamätajte, že musíte mať zdravú  a praktizovať niektoré fyzické aktivity, aby ste udržali dobrý zdravotný stav. Ak chcete zaradiť zázvor vo svojej strave, mali by ste sa poradiť so špecialistom na stanovenie dávok a uistite sa, že nebudú žiadne vedľajšie účinky.

A už si teraz užívajte výhody zázvoru?

ZDROJ:salud180.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>