30 sekundový trik, o ktorom každý hovorí, že funguje ako kúzlo, je to vysoko efektívny a cenovo dostupný domáci liek, ktorý zmierni rôzne bolesti vo vašom tele bez liekov

Samoobslužná akupunktúra štipcom sa nemusí zdať ako konvenčný spôsob, ako zmierniť rôzne bolesti vo vašom tele, je to však vysoko efektívny a cenovo dostupný domáci liek, ktorý rýchlo sa stal veľmi populárny.

Vaše uši majú niekoľko tlakových bodov, ktorých konce nervov sú priamo spojené s centrálnym nervovým systémom. Strategickým umiestnením klotespins na rôznych miestach uší môžete poskytnúť výraznú úľavu pre každodenné nepríjemnosti tela. Majte na pamäti, že úroveň účinnosti sa bude líšiť od jednej osoby k druhej.

Počiatky reflexológie uší sa nachádzajú pred tisíckami rokov v starodávnych čínskych metódach akupunktúry a možno ešte skôr v egyptských praktikách. Nasleduje niekoľko základných bodov, ktoré vás pomôžu prirodzene zbaviť bolesti :

  1. Umiestnite na najvyššiu časť vášho ucha štipec, ktorý vám poskytne obrovské uvoľnenie na chrbte a ramenách.
  2. Ďalšia časť tesne pod hornou časťou je ideálnym miestom pre štipec, keď máte mierny orgánový diskomfort.
  3. Pri úľave kĺbu pripnite štipec na hornej strednej časti ucha.
  4. Preskočte presný stred a umiestnite štipec na dolnej strednej časti na prirodzenú pomoc pri odstraňovaní problémov so sínusom a krkom.
  5. Umiestnite štipec na hornú spodnú časť ucha, hneď nad ušným lalokom, aby ste pomohli tráveniu a utišili akékoľvek menšie bolesti žalúdka.

ZDROJ:familylifegoals.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>