30-sekundové cvičenie na špičkách je tajomstvom dlhovekosti

Urobte toto cvičenie po dobu 30 sekúnd denne a zbavíte sa toxínov ľahko!

Sovietskému inžinierovi Alexandrovi Mikulinovi vo veku 50 rokov diagnostikovali ťažké srdcové problémi a takmer všetky jeho fyzické pohyby boli zakázané jeho lekármi. Jeho meno je spojené s vynálezom vibraμnastiky, ktorého každodenná prax môže predĺžiť náš život po celé desaťročia. Málokto vie, že to bolo vytvorené z čínskych cvičení.

Alexanders mal len niekoľko rokov života, predpovedali jeho lekári, ale on bol odhodlaný zachrániť jeho život. Študoval fungovanie ľudského tela a uvedomil si, že koreňom všetkých problémov týkajúcich sa veľkých ciev (adekvátne krvný obeh), pretože krv, ktorá prináša nielen jedlo pre telo a bunky, ale toxíny sa dopravovaných do vylučovacích orgánov.

Táto prax, nielen pomôže zachovať žily zdravé, ale naše zdravie srdca. Trvá to len 30 sekúnd denne, aby ste zažili tento úžasný zážitok. Nielen, že má nesmierny dobrý vplyv na krvný obeh, ale tiež zmierni stres behom niekoľkých sekúnd na pomoc!

Podstata praxe je nasledovná:

Stojme v ramennom priestore, s mierne dotklým kolenom a paralelnými nohami. Zostaňte na prstoch asi 5 cm od zeme a potom sa „vráťte“ na zem. Keď „padneme“ a päta je rozdrvená, krv sa otočí a smeruje k srdcu a pomáha telu pri detoxikácii. Súčasne sa aktivuje injekčná striekačka a naše obličky sú „otriasané“ – to znamená, že sú aktívnejšie pri výbere toxínov a sú vyprázdnené z nášho tela.

Robíme cvičenie asi 30 sekúnd. Robte toto cvičenie niekoľkokrát denne, a to najmä tým, ktorí vykonávajú sedavé práce.

Pár minút denne vás nezabije pre naše zdravie, aby sme sa mohli hrať s našimi vnúčatami vo veku 70 rokov!

Vezmite si svoje zdravie do vlastných rúk!

Ako príslovie hovorí: „Ak si myslíte, že na vás čakajú zázraky, nájdete ich.“ Na čo čakáte? Začnite ešte dnes!

Dôležité !!! ak trpíte vážnou chorobou, najskôr sa poraďte so svojím lekárom. Použite svoj zdravý rozum o tom, čo môžete urobiť.

Zdroj:  http://csikung.weebly.com/

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>