30 dní som si pridávala tieto 2 zložky do vodného kúpeľa a moja pokožka sa stala hodvábne hladká a jemná

Spravidla poznáme veľa prírodných prostriedkov, ktoré sú veľmi účinné, ale väčšinu času ich nepoužívame, lebo sme leniví a niekedy nemáme dostatok času. Ak ste aj taký človek, tento článok vám pomôže. Dnes vám poviem jeden veľmi jednoduchý nástroj, ktorý si nevyžaduje žiadne ďalšie úsilie a za pár dní bude vaša pleť veľmi jemná a transparentná.

K tomu budete potrebovať

vaňa s vodou

1 citrón

 1 šálka surového mlieka

Postup

Pridajte do vody šťavu z polovice citróna a 1 šálku surového mlieka.

Váš elixír je pripravený namiesto bežnej vody na kúpanie, použite ho po dobu 30 dní a môžete vidieť výrazný rozdiel vo vašej pokožke.

Výhody

Mliečny kúpeľ necháva pokožku jemnú a pružnú. Tuky a bielkoviny v mlieku poskytujú tento priamy úžitok vášmu kúpeľu. Mlieko tiež pomáha delaminovať pokožku pre extra jemnosť. Kyselina mliečna v mlieku pomáha vyčistiť a zmäkčiť pokožku. Mlieko hydratuje pokožku a zabraňuje vysúšaniu.

Mnoho dospelých a detí má nepríjemné podráždenie kože, ako napríklad ekzém. Podľa časopisu She Radiance môže mliečne kúpeľ pomôcť zmierniť podráždenie ekzému a iných stavov kože. Poraďte sa so svojím lekárom pred tým,

Okrem okamžitej mäkkosti kože môžu mliečne kúpele poskytnúť hlbšie zlepšenie vzhľadu pokožky. Kyselina mliečna v mlieku môže pomôcť odstránenie odumretých kožných buniek, zanecháva pokožku hladkú a môže tiež podporovať obnovu kožných buniek.

Ak chcete získať väčší úžitok z tohto kúpeľa, používajte ho 15-20 minút denne.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>