3 najjednoduchšie a najúčinnejšie recepty na liečbu pankreasu, o ktorých lekári mlčia. Používajte ich pravidelne a zostanete zdravý!

Pankreas je v ľudskom tele pomerne dôležitým orgánom, ktorý jednoducho zodpovedá do určitej miery za trávenie a za metabolické procesy. Je to pankreas, ktorý vylučuje pankreatickú šťavu potrebnú na trávenie, glukagón a tiež inzulín.

V súvislosti s tým, pankreas je dosť dôležitý orgán a porušovania vo svojej práci so sebou nesie rozvoj rôznych patologických stavov, ako je lupienka, pankreatitída, cukrovka a tak ďalej.

Aké ľudové lieky existujú na liečbu pankreasu, ak sú s ním problémy?

Recept  1

Na liečbu je veľmi vhodný ľudový prostriedok, ako je kôpor alebo jeho semená. Semená kôpru by sa mali merať v množstve jednej čajovej lyžičky a Zaliať vriacu vodu (jeden pohár). Nechajte postáť. Po jednej hodine môže byť infúzia považovaná za pripravenú a spotrebovaná postupne. Celý objem by sa mal konzumovať počas celého dňa.

Recept  2

Rada. Ľudové lieky, ktoré sa spracúvajú po stáročia, sa neobmedzujú len na lieky. Nie je to zlé odporúčané špeciálne navrhnuté dýchacie cvičenia, ktoré sú veľmi užitočné, napríklad pri pankreatitíde. Pre toto nabíjanie by ste mali urobiť nasledovné: napustite do hrudníka viac vzduchu a potom vydychujte všetko a zadržte si dych. V momente zadržania dychu jemne utiahnite žalúdok, pomaly sa započítajte do troch a potom uvoľnite napätie brušných svalov. Ak vykonávate toto cvičenie 10 krát denne, môže pomôcť posilniť pankreas a zbaviť sa niektorých jeho ochorení.

Recept  3

  1. Nakrájajte listy koriandra a petržlenu. Umiestnite obe rastliny do hrnca a nalejte do vody ( tak, aby voda pokryla listy).
  2. Dajte na sporák a priveďte do varu na vysokej teplote.
  3. Keď sa zmes začne variť, znížiť teplotu a pomaly varte po dobu 10 minút.
  4. Po 10 minútach vypnite a nechajte ho vychladnúť.
  5. Po úplnom ochladení zmes nalejte kvapalinu do fľaše a zatvorte ju.
  6. Vypite studenú zmes 1 pohár za deň.

Poponáhľajte sa zdieľať cenné rady s priateľmi, urobte im príležitosť naučiť sa!

ZDROJ://fithacker.ru/

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>