Týmto spôsobom sa zbavíte významného brušného tuku. Očakávajte úžasné výsledky už za 1 týždeň

Kto nechce mať sexy brucho? Možno by si mal ísť za týždeň na svadbu a tvoje brucho je bacuľaté a ovisnuté? Nebojte sa! Pomôžeme vám jednoducho a rýchlo skrášliť brucho! Netrvá to dlhšie ako týždeň!

Zbavte sa odpadu!

Čo máme na mysli? Káva, alkohol, cukor a výrobky z cukru, spracované potraviny. Jedná sa o potraviny a nápoje, ktorým sa najviac zabraňuje mať plochý žalúdok za jediný týždeň.

Vyberte si z týchto druhov ovocia!

Je známe, že ovocie je mimoriadne zdravé, ale pri výbere stravy musíme byť opatrní. Citrusové plody, ako napríklad pomaranč alebo grapefruit a bobule, obsahujú dostatočné množstvo glukózy a fruktózy na konzumáciu. Hoci sú jablká veľmi zdravé, nie sú najlepšou voľbou pre naše trávenie. Vyberte si múdro!

Jedzte menej mliečnych výrobkov!

Mnoho ľudí nedokáže štiepiť laktózu, cukor v mlieku. Môže to spôsobiť nadúvanie a kŕče v žalúdku, preto sa odporúča odrádzať od mliečnych výrobkov alebo prechádzať na výrobky bez laktózy.

Menej soli!

Jednou z hlavných príčin nadúvania brucha je zadržiavanie telesnej tekutiny. Môže to byť spôsobené tým, že bunky zadržiavajú počas svojej stravy viac vody alebo nadmerným príjmom soli. Dávajte pozor, aby ste nejedli jedlá plnené soľou! Namiesto toho vyskúšajte týždenné polievky a sendviče s nízkym obsahom soli.

Menej sacharidov!

Pečivo je veľmi chutné a veľa ľudí si nevie predstaviť raňajky bez nich. Nie sú však určené pre osoby s plochým žalúdkom. Je lepšie zvoliť raňajky bohaté na bielkoviny, s nízkym obsahom tuku a sladké jedlá. Vajcia sú jednou z najlepších alternatív spolu so syrom a orechmi. Ak chcete do svojho jedálnička zahrnúť uhľohydráty, vyberte hnedú ryžu a hnedý chlieb. Sú omnoho lepšie ako škrobovité potraviny.

Jedzte menej korenené jedlo!

Pokiaľ ide o schudnutie za týždeň, musíme sa vyhnúť pikantným jedlám. Tieto stimulujú žalúdok, aby uvoľňoval kyselinu. Nie je to ideálne na spaľovanie tukov v brušnej dutine. Takže drž sa ďalej od korenia! Prípadne môžeme použiť bylinky na ochutenie nášho jedla, ale starostlivo si vyberte, čo konzumujeme!

Vyvarujte sa alkoholu!

Alkohol môže viesť k dehydratácii, ktorá zabraňuje tomu, aby sa váš žalúdok v priebehu jedného týždňa roztopil. Ak teda pijete príliš veľa alkoholu, vypite veľa vody, aby ste kompenzovali stratu tekutín.

Humánne praktiky

Akonáhle ste dodržali všetky vyššie uvedené pravidlá, môžete do svojho týždenného plánu stravovania zahrnúť niektoré ľahké cvičenia. Na pokojnejšie večerné prechádzky alebo po jedle je na tento účel vhodný aj relax na bicykli. To môže rýchlo eliminovať nadúvanie.

Týmto spôsobom sa môžeme zbaviť významného brušného tuku. Očakávajte úžasné výsledky už za 1 týždeň.

ZDROJ.bidista.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>