2 účinné recepty na správne fungovanie pankreasu. Ľudia, ktorí ich vyskúšali tvrdia, že zlepšenie bolo viditeľné za pár dní

Moderné tempo života negatívne ovplyvňuje naše zdravie. Všetci jeme z času na čas na cestách, je to stres, prejedáme sa, čo nie je najlepší spôsob, a to ovplyvňuje prácu žalúdka a pankreasu. Nebezpečnými sú časté stresy a použitie rôznych liekov bezdôvodne.

Ponúkame Vám dva pomocné ľudové lieky na liečbu a zlepšenie pracovania pankreasu.

Liečba  pankreasu

Kefír a pohánka

Ďalší recept sa pripraví večer. Vezmite 0,5 litra kefíru a 1 polievkovú lyžicu.pohánky. Pohánka musí byť dobre umytá, a potom  ju pridáme do kefíru, potom nechajte oddychovať na 12 hodín. Vezmite si pol šálky zmesi dvakrát denne. Dodržujte režim 10 dní a potom  prestanete po dobu jedného mesiaca.

  

Ovsené vločky

V liečbe pankreatických ťažkostí lekári odporúčajú používať obvykle kašu na vode, bez masla a soli. Jedzte na raňajky týždeň. Ak vám je za ťažké zahrnúť ovsené vločky do vašej stravy, môžeme nahradiť liečbu ovsom. Do 0,5 kg ovsa nalejeme 1 liter vriacej vody a necháme 1 hodinu stáť. Potom zjeme. Jeme týždeň trikrát denne 1/2 šálky.

Ľudia, ktorí prijali jeden z týchto spôsobov liečby pankreasu, tvrdia, že zlepšenie bolo viditeľné za pár dní.

Zdieľajte tieto cenné tipy so svojimi priateľmi!

Zdroj: takprosto cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>