2 krát denne použite, túto pleťovú vodu a užite si čerstvo zamatovú pokožku

Ryžu používali v prírodnej medicíne už po stáročia a je celkom bežná v japonských kozmetických receptúrach.

Vitamín B, ktorý je zodpovedný za rast a obnovu buniek, spomaľuje predčasné starnutie a zvyšuje prísun krvi do kože. Ryža je plná tohto vitamínu. Je to perfektná kombinácia pre pomerne mladý vzhľad a oslňujúci efekt!

Japonky vždy vyzerali tak krásne s ich dokonalou pletou, takže všetky ženy by sa mali usilovať a snažiť sa mať nádhernu plet. Tento článok vám predstaví recept, ktorý sa postará o vašu pokožku!

Je to maska na báze ryže a je to super-ľahké pripraviť!

Uvarte 2-3 lyžice ryže, až zmäkne (dať surovú ryžu do studenej vody a postupne zahrievať, kým sa zmäkčuje).
Pridajte 1 polievkovú lyžicu teplého mlieka. Po varení, opláchnite ryžu. Miešajte, kým sa všetky ingrediencie spoja dohromady a pridajte 1 lyžicu medu.

Vyčistite svoju tvár dôkladne a potom aplikujte masku.

Nechajte si to na vašej tvári pol hodiny a potom ju vyberte opatrne.
Nevyhadzujte ryžovú vodu. Ryžová voda má mnoho užitočných vlastností, ako sú antioxidanty a schopnosť absorbovať ultrafialové žiarenie. Môžete držať ryžovú vodu v chladničke po dobu kratšiu ako 4 dni. Dvakrát ju treba použiť denne, ráno a večer ako pleťovú vodu a užite si čerstvo zamatovú kožu!

zdroj:www.guidesforyou.eu

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>