15 dostačujúcich dôvodov, prečo by ste mali začať používať koloidné striebro… zničí 650 rôznych patogénov a vylieči takmer všetky zápaly za 72 hodín

Pravdepodobne ste počuli o používaní tekutého zlata v domácej medicíne na rôzne účely, ale počuli ste niekedy alebo ste použili tekuté striebro?

Kvapalné striebro sa nazýva koloidné striebro a je vyrobené pomocou suspenzie čistého elementárneho striebra v destilovanej vode pomocou elektrolýzy. Koloidné striebro sa používa už niekoľko storočí, od svojho vzniku, na liečbu mnohých zdravotných problémov.

Anti-na všetko

Koloidné striebro je veľmi silné antibakteriálne činidlo a ako taká môže byť použité na ochranu vášho tela pred bakteriálnymi a parazitickými infekciami a chorobami. A pre tých, ktorí môžu byť skeptickí v súvislosti s bezpečnosťou používania koloidného striebra, viete to: striebro sa používa už tisícročia od čias starovekého Grécka, kde ho ľudia používali na ochranu svojich potravín a nápojov pred baktériami a kazením.

Podľa štúdie z roku 2011 sú nanočastice koloidného striebra celkom pravdepodobne najlepšou alternatívou k komerčným liečivám, pokiaľ ide o ochorenia súvisiace s Candidou. Ďalšia štúdia na Tchaj-wane zistila, že koloidné striebro môže eliminovať drogy rezistentné MRSA a Pseudomonas aeruginosa superbugs a že je obzvlášť účinné, ak sa používa v kombinácii s antimikrobiálnymi liekmi určenými na boj proti MRSA a Staph chorobám.

Okrem toho bolo zistené, že koloidné striebro je veľmi účinné pri vylúčení viac ako 650 rôznych patogénov, podľa štúdie z roku 1980.

Použitie koloidného striebra

Liečba zápalov

Môžete použiť miestne koloidné striebro na liečbu a zmiernenie zápalov a opuchov. Podľa štúdie z The National Institute of Health , bolo zistené, koloidné striebro sa takmer úplne odstrániť kožné zápaly u ošípaných počas prvých 72 hodín, ktoré ďalšie protizápalové lieky nemohol.

Ďalšou vecou, ​​ktorú treba mať na pamäti, pokiaľ ide o zápaly, je, že vaša strava vám môže tiež pomôcť im predchádzať. Môžete použiť kurkumy alebo iné protizápalové korenie vo vašich šalátoch a jedlách, aby ste sa uistili, že sa budete držať ďalej od zápalu a opuchov.

Liečba očných infekcií

Keďže koloidné striebro je antivírusové a antibakteriálne činidlo, môžete ho použiť na liečbu problémov s očami, ako je konjunktivitída, ružové oko a sties. Stačí len pridať niekoľko kvapiek do oka 3-4 krát denne.

Liečiť ušné infekcie

Infekcie uší sú často spôsobené nahromadením baktérií a húb v ušiach. Pretože väčšina liečby infekcie uší je zameraná na špecifické typy baktérií, sú často neúčinné.

To je dôvod, prečo koloidné striebro je skvelou alternatívou, pretože dokáže odstrániť toľko typov baktérií a húb, ale môže byť použitá aj pre plavecké ucho. Jednoducho pridajte 2 kvapky do ucha dvakrát denne, kým sa nezbavíte infekcie uší.

Upokojte popáleniny, rezy a škrabance

 Koloidné striebro je skvelé na stimuláciu obnovy kože a na liečbu zápalov kože, čo z nej robí dokonalú zbraň pre rezy, popáleniny a škrabance.

Zbavte sa kožných problémov

Môžete použiť koloidné striebro na liečbu rôznych dermatologických problémov, ako sú vredy, psoriáza a upchaté póry, pretože väčšina týchto stavov je výsledkom baktérií, ktoré sa hromadia vo vašej pokožke. Koloidné striebro je tiež veľmi dobré pri obnovení poškodenej kože.

Liečba sínusitídy

Zanesené dutiny sú skutočnou obťažnosťou, ktorú väčšina ľudí lieči rôznymi liečivami, ktoré sú často nebezpečné, drahé a neúčinné.

Koloidné striebro je prirodzenou alternatívou k takým liekom a podľa štúdie Medzinárodného fóra pre alergiu a rinológiu sa zistilo, že je obzvlášť účinná pri používaní ako nosového praniaJednoducho nakloňte hlavu dozadu a vložte niekoľko kvapiek striebra do nozdier.

Zmierňovanie prechladnutia a chrípky

Vzhľadom na antibakteriálnu silu sa môže koloidné striebro použiť na liečbu prechladnutia a chrípky namiesto dekongestujúcich, ktoré predpisujú väčšina lekárov, ktoré boli zranené ako mimoriadne nebezpečné pre deti mladšie ako 12 rokov talianskou protidrogovou agentúrou .
Ďalšia štúdia týkajúca sa nosnej zápchy u detí zistila, že kombinácia koloidného striebra a zmesi beta-glukánu je oveľa lepším riešením tohto problému na rozdiel od fyziologických roztokov. Účastníci, ktorým bolo podané koloidné striebro, dosiahli 90% úspešnosť pri odstraňovaní preťaženia nosa, na rozdiel od skupiny s fyziologickým roztokom, ktoré dosiahli len 60%.

Zmiernenie pneumónie

Najbežnejšou predpísanou liečbou pneumónie sú antibiotiká. Avšak väčšina antibiotík je obmedzená v ich úspechu proti pneumónii a bronchitíde, najmä ak je to vírusová, a preto je lepším výberom koloidné striebro.

Môžete použiť koloidné striebro perorálne alebo s rozprašovačom a všetko, čo potrebujete, je jedna čajová lyžička, trikrát denne, aby ste sa zbavili svojich príznakov. Ak používate rozprašovač, mali by ste vykonať 3 zasadnutia po 15 minútach.

Liečba bolesti hrdla

Môžete kloktať koloidné striebro na odstránenie baktérií a patogénov, ktoré spôsobujú bolesť v krku. Použite dve polievkové lyžice striebra a kloktajte to asi 2 minúty. Urobte to 3-5 krát denne, kým sa nezbavíte svojho problému. Skúste si spomenúť, že musíte vyplachovať, aby baktérie nezostali v krku.

Používanie koloidného striebra na zvieratá a rastliny

Koloidné striebro nie je obmedzené iba na ľudí. Môžete ho použiť aj na vašich zvieratách a rastlinách.

Pre psov – môžete použiť striebro na liečbu ich ringworms, rany, rezy, a ochorenia a očí. Ak ho dáte svojmu psovi perorálne, mali by ste používať 5 – 10 kvapiek dvakrát denne; ak ho chcete použiť na liečbu rany, použite vatový tampón a naneste ho priamo niekoľkokrát denne; v prípade ochorení uší musíte niekoľko kvapiek podať niekoľkokrát denne počas 10 dní; a pri ochoreniach oka budete potrebovať tri kvapky denne, kým sa problému nezbavíte.

Pre mačky – môžete použiť koloidné striebro na liečbu kvasinkových infekcií, zápalov kože a iných dermatologických problémov a tiež slzných škvŕn, podľa Karen Beckerovej, DMV.

Pre rastliny – môžete použiť koloidné striebro na odstránenie rastlinných húb a iných infekcií, ktoré ničia vaše rastliny.

Pre ovocie a zeleninu – môžete ju použiť na prípravu vlastného umývania ovocia / zeleniny, ktoré sa zbaví baktérií a pesticídov, ktoré sa nachádzajú na väčšine ovocia.

Pre vázu kvety – môžete použiť koloidné striebro, aby vaše kvety boli dlho čerstvé.

ZDROJ:instantlivingmagazine.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>