12 magických fráz, ktoré by ste mali vyslovovať pred spaním dieťaťu, majú veľký liečebný účinok

Mama, ako najbližšia a najdrahšia osoba, nerozlučiteľne spojená s jeho dieťaťom, môže robiť zázraky.

♥ Stále hovorte dôležité frázy.

Terapia je taká, že povieme a mení sa postoj ľudí liečiť svoje dušu. Slová sú zvyčajne jednoduché – o láske, prijatí, ľútosti. Zistil som, že ak sa v noci vyslovujú dôležité frázy svojim deťom, potom sa mnohé problémy vyriešia sami. Napríklad v rodine. Ktoré frázy sú a čo zvyčajne hovoria:

♥ „Som tvoja matka a ty si môj syn“.

Táto fráza pomáha, ak necítite spojenie s dieťaťom, je to psychické spojenie. A tiež ak máte rozbitý vzťah – a nie je jasné, kto je jeho matkou.

♥ „Som veľká a vy ste malá.“

Táto fráza je opäť o vzťahoch. Okrem toho pomáha utužiť vzťah s deťmi. Deti veľmi relaxujú, keď sa matka stane dospelou.

♥ „Ty si pre mňa ten najlepší syn.“

Tu môžete pridať aj poradie dieťaťa. Koniec koncov, ja napríklad nemám jedného syna – ale až troch. A každý z nich je na svojom mieste dobrý.

♥ „Si syn, ktorý potrebujeme.“

Pomáha dieťaťu cítiť jeho hodnotu, jeho „dobrotu“. Osobitne odporúčam frázu tým, ktorí neustále porovnávajú svoje deti s ostatnými – nie v jeho prospech.

♥ „Nemusíte robiť nič pre mňa, milujem ťa za to, čím si.“

Mnohí budú pobúrení. Ale fráza nie je, že nemusí umyť riadu. Ale skôr, že mám ťa rada takého aký si a po čase si dieťa uvedomý, že pomáhať je samozrejmosť.

♥ „Som veľmi rád, že si.“

Pomáha najmä tým, ktorým dieťa nebolo veľmi vítané.

♥ „Som rád, že si chlapec.“

Ak ste napríklad chceli dievča, nedávajte mu to najavo.

♥ „Veľmi ťa milujeme, si náš syn“

Kľúčovým slovom je „naše“. Pomáha, ak máte tendenciu svoje deti ospevovať a neustále spomínať.

♥ „Si rovnaký ako váš otec“, „Váš otec je pre vás najlepší otec“

Ak máte konflikt s otcom dieťaťa, nehovorte mu nikdy, že je presne taký, ako jeho otec. Radšej mu povedzte, že jeho otec je taký dobrý, ako on, aj keď máte spolu nedorozumenia.

♥ „Je mi to ľúto.“

Táto fráza je vhodná, ak ste sa v priebehu dňa hádali, nedošlo k žiadnemu porozumeniu, a nebol potrestaný. Nechcite prosiť o odpustenie. Ale ospravedlňujte sa – a povedzte, že je vám veľmi ľúto, že ste sa pohádali a uvidíte, že sa pripojí a chybu si prizná.

♥ „Som na teba hrdý“.

Zvlášť pomáha, keď sa snažíte urobiť z dieťaťa, niečo čo nie je a nikdy nebude. Pomáha aj tým deťom, ktoré sú veľmi odlišné od ostatných.

♥ „Milujem ťa“.

Tri magické slová, zaberajú najviac zo všetkých. Ak sú v tomto okamihu s láskou povedané.

 

ZDROJ:LIVEINTERNET.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>