10 varovných príznakov, že vaše telo je plné parazitov a 7 potravín, ktoré ich môžu zabiť

Jedna tretina populácie má parazity v zažívacom systéme. Parazity v systéme môžu byť príčinou mnohých zdravotných problémov a nepriaznivých účinkov na zdravie.

Toto je 10 najbežnejších príznakov, že máte parazity v tele:

 • Bolestivé svaly a kĺby
 • Problémy pri spánku a prebudenie počas noci
 • Anémia s nedostatkom železa
 • Únava, apatia a depresia
 • Neznáma zápcha, hnačka, plyn alebo príznaky IBS
 • Tráviace problémy
 • Cestovná hnačka počas cestovania
 • Zuby brúsiace počas spánku
 • Podráždenie kože, žihľavka, vyrážky, ekzém alebo rosacea
 • Trvalý hlad, dokonca aj po jedle

Napriek tomu, ak sa stretnete s týmito príznakmi, nemusíte robiť paniku, pretože existujú účinné prirodzené odstránenie parazitov z tela.

Nasledujúcich sedem bylín poskytuje rýchle účinky, takže ich môžete pridať do vašej stravy, alebo dokončiť parazit vyčistiť niekoľkokrát ročne.

 1. Klinček

Klinček je nevyhnutný, zničí vajcia, ktoré v črevách zanechajú červi. Má silné antivírusové, antibakteriálne, antifungálne a antimikrobiálne vlastnosti. Pridajte ho do pečiva, rôznych jedál, čajov, nálevu a muštu.

 1. Cesnak

Cesnak je najsilnejším prírodným antibiotikom, ktorý ponúka silné antibakteriálne, antiparazitárne, antivírusové, antifungálne a protirakovinové účinky. Jedzte cesnak surový, pridajte ho do zelených džúsov, alebo ho len pridajte do varených jedál.

 1. Oreganový olej

Oreganový olej je ďalším účinným spôsobom, ako zabiť parazity v systéme. Je bohatý na antioxidanty, ktoré zabraňujú poškodeniu voľných radikálov a majú silné protiparazitické, antivírusové, antibakteriálne a antifungálne vlastnosti. Môžete ho použiť ako esenciálny olej, čaj alebo tinktúru.

 1. Orechy 

Orechy a zelené trupy čierneho orecha (Juglans nigra) čistia črevá a krv. Šťava zo zelených orechov ničia parazity a trup z čierneho orecha ošetruje plesňové infekcie.

Používajte ju vo forme tinktúry.

 1. Tymián

Tymian ničí parazity v črevnom trakte, stimuluje týmus, ktorý je hlavnou žľazou imunitného systému a posilňuje prirodzené obranné mechanizmy organizmu. Pridajte ju do jedla, či už suchého alebo čerstvého, a užite si jeho výhody.

 1. Čínsky Goldthread

Goldthread (Coptis chinensis) je prospešná bylina bežne používaná v tradičnej čínskej medicíne.

Obsahuje berberin, ktorý poskytuje širokospektrálne antimikrobiálne vlastnosti a účinne lieči bakteriálne, parazitárne a kvasinkové infekcie. Pripravte čaj z tejto bylinky a odstráňte parazity z vášho tela.

 1. Palina

Malé žltozelené kvety tejto rastliny (Artemisia absinthium) a jej listy upokojujú žalúdočné problémy a liečia črevné červy. Je tiež silným antimikrobiálnym činidlom. Pripravte čaj a pite čistiaci čaj, aby ste sa s problémami s parazitmi nikdy nestretli.

ZDROJ:healthy-life-box.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>