10 najčastejších chýb, ktoré robíte pri nosení vašej spodnej bielizne

Každý nosí spodnú bielizeň a skoro každá žena používa (aspoň raz za čas) podprsenku. Každá ju nosíte svojím spôsobom, ktorí ste si privlastnili počas života, ale nie všetky spôsoby nosenia spodnej bielizne sú správne. Každý robí isté chyby, či už je to nesprávna veľkosť, zlá farba či iné drobné chybičky krásy. Pomocou týchto rád a tipov už budete vždy vyberať len tú správnu spodnú bielizeň v ktorej sa budete cítiť príjemne a pohodlne, a samozrejme vyzerať krásne.

Správna veľkosť

Mnoho obchodov vám ponúka možnosť skúšky podprsenky ešte pred jej kúpou. Neváhajte a vyskúšajte si ju, správna veľkosť podprsenky robí zázraky.

Na ostro
Spodná bielizeň by ste mali nosiť hlavne počas dňa. Zvyčajne má aj tú funkciu, aby sa vám intímne partie neotieral o drsné nohavice.

Zapnite si ju

Podprsenky, ktoré sa zapínajú vpredu, sú pohodlnejšie. Vyskúšajte ich, zapínajú sa lepšie a budete sa v nich cítiť určite skvele.

Ramienka

Pokiaľ máte na sebe tielko, nedávajte si na seba podprsenku s ramienkami. Povedzme si pravdu, nevyzerá to najlepšie, existujú aj podprsenky bez ramienok.

Viditeľnosť

Bez ohľadu na to, aká je vaša podprsenka krásna, nikto ju nechce vidieť cez vaše presvitajúce tričko.

Vyhoďte starú bielizeň

Po roku používania bielizeň zostarne, niekedy sa potrhá a už nie je tak pohodlná na nosenie. Vyhoďte ju a vymeňte šatník.

Tangá

Tangá sú skvelé na to, keď nechcete, aby nebolo vidieť okraj nohavičiek. Dávajte si však pozor na hygienu tam dole.

Posilňovanie

Vždy, keď cvičíte, dajte si športové podprsenku. Je jedno, akú máte veľkosť.

Rozdielnosť

Obliekate sa inak a nie ku každému outfitu sa vám hodí rovnaká podprsenka. Doprajte si ich teda viac, aby ste si mali z čoho vyberať.

Tvar

Ak chcete, aby si vaše podprsenka čo najdlhšie udržala svoj tvar, perte ju ručne.

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>