1 štipka tejto čarovnej zložky v citrónovej vode zlikviduje za okamih vašu migrénu a bolesti hlavy

Bolesti hlavy a migrény sú veľmi bežným problémom a keď začnú, môžu byť neznesiteľne bolestivé. Môžu vám zničiť svoj deň, od rána do večera . Ak ste medzi tými, ktorí trpia touto záležitosťou, pravidelne viete, že nie ste sami a viete, že existuje riešenie vášho problému.

Zakaždým, keď začne migréna, pravdepodobne oslovíte Advil, Tylenol alebo akýkoľvek iný liečebný prostriedok proti bolesti, ktorý máte k dispozícii a ukončíte vaše utrpenie. Niektoré tieto lieky proti bolesti môžu byť zlé pre vás z dlhodobého hľadiska. Môžete sa stať závislým a dokonca aj predávkovaním, čo môže mať fatálne dôsledky. Mali by ste vedieť, že to nie je jediný spôsob, ako zmierniť bolesť a nepohodlie, a my vám povieme presne, čo robiť namiesto toho.

Príroda má odpoveď na všetko a bolesti hlavy a migrény nie sú výnimkou. Jediné, čo musíte urobiť, je pridať 1 štipku tejto magickej ingrediencie do ranného pohára citrónovej vody a vaša bolesť zmizne v okamihu. Náprava, ktorú navrhujeme, je taká silná a ľahká na to, aby ste to začali robiť každý deň a milovať každý dúšok.

zloženie:

  • 1 šálka vody
  • 1 celý odšťavený citrón
  • 2 polievkové lyžice himalájskej soli

Tento úžasný nápoj je nabitý všetkými základnými živinami, ktoré vaše telo potrebuje na boj s migrénou a bolesťami hlavy. V tomto procese hydratuje a detoxuje vaše telo a celkovo sa budete cítiť celkovo lepšie.

Skontrolujte toto video a zistite, ako ho môžete pripraviť:

zdroj:healthyfoodteam.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>