Podľa vedy, by malo presne takto, vyzerať ideálne a príťažlivé ženské telo

Hoci je krása v očiach pozorovateľa, existujú určité fyzické črty, ktoré ako ľudia považujeme za príťažlivé. Aspoň podľa Texaskej univerzity to znamená.

Výskumníci na univerzite uskutočnili štúdiu s cieľom zistiť, čo skutočne predstavuje „dokonalé“ ženské telo. Na konci dňa zistili, že modelka Kelly Broka (zobrazená nižšie) zodpovedá opisu ideálneho ženského tela.

Výsledok priniesol prekvapenie mnohým ľuďom vo vedeckej a modelingovej komunite. Hoci nie je pochýb o tom, že Brook je veľmi atraktívna žena, mnohí ľudia si mysleli, že telo „dokonalého“ ženy bude tenšie na základe štandardov stanovených reklamnými a modelingovými agentúrami.

Štúdia University of Texas

Avšak aj napriek tomu, že je nazvané ako najviac dokonalé telo na svete, Brook tvrdí, že zažila reakciu od modelingového priemyslu kvôli tomu, že bola „príliš plná“. To ukazuje, že môže existovať významný rozdiel medzi ideálmi v modelingovom priemysle a tým, čo priemerná osoba považuje za atraktívne.

Štúdia bola vykonaná skúmaním fyzických aspektov žien, ktoré boli uprednostňované v priemere. Výskum zohľadnil veľkosť tela, rozmery, vek a charakteristiky tváre, ako sú pery, nos a vlasy .

Skutočnosť, že Brook nikdy nemala žiadnu formu operácie alebo fyzickej rekonštrukcie, tiež zvyšuje jej fyzickú príťažlivosť.

„Táto žena je úplne prirodzená a vedecky dokonalá,“ uviedla štúdia.

ZDROJ:http:familylifegoals.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>